Cuma, Ocak 25, 2013OKumaya Devam..."Sana bu yazıyı gecenin bir vakti uyku tutmazken yazıyorum. Geceleri uyuyamadığımdan haberin yok tabii, seninle bu konuda konuşmadık henüz. Son zamanlarda seni çok özlüyorum.
 

Çok yakın da... son 20 gün


"Sana bu yazıyı, gecenin bir vakti uyku tutmazken yazıyorum. Geceleri uyuyamadığımdan haberin yok tabii, seninle bu konuda konuşmadık henüz. Son zamanlarda seni çok özlüyorum. Adın ne, kimsin, nerdesin? Bilmiyorum. Sadece gözlerimi kapadığımda seni düşlüyorum. Acaba uyuyor musun? Benim gibi kafan, yastığın soğuk yanını arıyordur kesin, sende benim gibisin çünkü. Bu aralar sana sarılmaya çok ihtiyaç duyuyorum. Bunları sana yazıyorum, çünkü ben sensiz yapamıyorum. Tuhaf tuhaf insanlar giriyor hayatıma, hepsini ilk başlarda sen sanıyorum. Sonra sen olmadıklarını anladığımda hayatımdan çıkartmakta bi sakınca görmüyorum. Sende böyle olmasını isterdin.

Biliyorum!

Sen uykuya dalıncaya kadar uyumayacağımdan da haberin yok elbette. Şiirler yazıyorum, hikayeler biriktiriyorum uykuya dalana kadar sana anlatmak için, öpüşler saklıyorum uyandırmak için. Çok geç kalma emi?
Seni seviyorum."


Saldıray KARTAL


Kopamayacağınız bir seri hikaye...
Takip için resme tıkla!