Pazar, Mart 11, 2012

Pazar, Mart 11, 2012 Posted by ssempatik59 No comments Posted in , , ,
Hemen üstüme gelmeyin!!! 
"Sanane lan dürrük" diyeceksen hemen burada yazıyı okumayı bırak. Bak sağ üstte çarpı var.. Aaa bunu da mı ben öğreteceğim!!! 

En somutumdan bizim nesil ( 80 lerde doğanlar ) uzun boyluydu. En kısamız 1.70 di. Mesela ben deve gibyim 1.87 olarak, neyse... 

Bakın bir lise çıkışlarına hepsi ilk okul öğrencisi gibi kısacık. Ne ile besleniyorlar da böyle oluyorlar hiç anlamıyorum. Bir kaç tanesiyle iletişim kurmaya çalıştım, üff sanane be salaktan öteye geçemedik.
Pazar, Mart 11, 2012 Posted by kırmızı kirmizi No comments Posted in , , , ,
Yoğun Twitter kullanıcılarının birçoğu bilirler Tweetdeck programını. Çok işlevli ve bilumum tüm ihtiyacı karşılayan ayrıca facebook ile entegresi de olan bir programdır. Herhangi bir download sitesinden indirebilir ve bilgisayarınıza afiyetle kullanabilirsiniz.

Yalnız eğer bilgisayarınız geniş kapsamlı ve üst düzey derecede özellikler taşımıyorsa, bilgisayarınızın kilitlenmesi ve yavaş işlemesi muhtemel olacaktır. Eeee… malum bu kadar işleve bilgisayarı kasması normal!!!
Pazar, Mart 11, 2012 Posted by kırmızı kirmizi No comments Posted in , ,
Geçenlerde dinlediğim bir şarkının sözlerine takıldı kafam. Dinlerken sözlerin ne kadar saçma olduğundan yakınırken gün boyunca şarkının dilimden düşmediğini fark ettim. Bir de aile fertlerime dinlediğim şarkının sözlerinin ne kadar saçma olduğunu söylerken düşünsenize beni!!! Hem şarkıyı mırıldanıyorum, hem de bir de şarkının saçma olduğunu vurguluyorum J Benimkisi olsa olsa imam dediğini uygula, gittiği yoldan gitme mantığı gibi bir şey oldu.

Aslında durum sadece benim yanlış algılamam ile ilgili bir mevzu. Sağır duymaz uydururmuş misali!!!